Запчастини та аксесуари


Проблема заміни запчастин

Сучасне професійне обладнання для пралень та хімчисток - це технологічно складне обладнання. Як будь-яка інша сучасна техніка промислових масштабів, складається з багатьох частин, які мають властивість виходити з ладу з різних причин. У процесі функціонування та обслуговування промислового прального обладнання нерідко виникає потреба в запчастинах, витратних матеріалах та аксесуарів для нього. Це спричинено природними чинниками експлуатації, а також обмеженим ресурсом та терміном служби деяких запчастин. Для пральних і сушильних машин, наприклад, такі деталі, які часто вузлами, що часто виходять з ладу в пральній техніці, а саме - ремені та нагрівальні елементи. Дуже часто власники підприємств у сфері прального бізнесу та хімчисток воліють придбати ремені для промислових машин ще до того, як діючі стануть непридатними. Такий підхід дозволяє бути готовим оперативно усунути несправність, не зупиняючи виробництво. Всі ми знаємо, наскільки важливо використовувати якісні та оригінальні запчастини під час ремонту промислових пральних машин, прасувальних каландрів та котків, сушильних барабанів та різного технічного обладнання для хімчисток. Несвоєчасна поломка в будь-який час - неприємна пригода, а підбір необхідних запчастин може зайняти багато часу і перевищити всі Ваші очікування за своєю вартістю. Для того, щоб не марнувати час і сили, варто звернутися до професіоналів, які в короткі терміни допоможуть вирішити Вашу проблему.

Що пропонує наша компанія?

Наші фахівці давно та впевнено опанували всі тонкощі поводження з професійною технікою для пральні та хімчисток.
Ми пропонуємо Вам весь ряд запасних частин від передових виробників Європи та світу на:
- промислові пральні машини;
- сушильні барабани для пралень;
- будь-яке технічне обладнання для хімчисток;
- виробничі прасувальні котки (каландри);

Чому ми?

- Наші фахівці мають за плечима величезний досвід, набутий за роки реальної роботи в організації власної пральні.
- Співпраця з передовими компаніями Європи з продажу промислового обладнання для пралень та хімчисток з подальшим їх обслуговуванням.
- Надання гарантійного та негарантійного сервісного обслуговування.
Заміна ТЕНа в пральній машині
- Індивідуальний підбір запчастин залежно від потреб замовника. обладнання та запчастини у нашому інтернет-магазині.
- Доставка та супровід з наступною установкою "під ключ" у будь-яке місто та область України чи можливість самовивезення зі складу в Одесі.
- Наявність всіх ліцензій і сертифікатів на обладнання, що продається, та запчастини в нашому інтернет-магазині.

Широкий асортимент запасних частин та аксесуарів поставляється безпосередньо з заводів-виробників, завдяки чому ми можемо дотримуватися доступної цінової політики та високої якості послуг для професійних та промислових пралень будь-якого типу.

Наша компанія здійснює імпорт та реалізацію запасних частин до промислового прального обладнання за оптимальними цінами! Для зручності клієнтів та зручної організації нашої комунікації, пропонуємо Вам заповнити цю просту та зручну форму запиту:

zapchasti_stiralknih_mashin_ico.jpg
Виробник:
© 2022 Laundry Service Україна