Сервісне обслуговування


Незалежно від того, чи використовуєте ви повномасштабну пральню, чи хімчистку або просто керуєте невеликим об'єктом у гуртожитку чи багатоквартирному будинку, Ваше оснащення має бути у відмінному стані – це запорука успішного бізнесу. Пральне обладнання є складним технологічним обладнанням високого рівня, що потребує правильної та коректної експлуатації, а також своєчасного сервісного обслуговування. Дотримання цих норм дозволить максимально продовжити термін служби обладнання, а також уберегти від несподіваних поломок.
Наш сервіс починається з неофіційної консультації без зобов'язань, яка бере свій початок від постачання та встановлення, а потім ми пропонуємо повну оперативну підтримку. Незалежно від того, чи є це запасною частиною, яку потрібно встановити або відремонтувати, чи це закупівля вживаного обладнання для пральні - наші співробітники зможуть Вам допомогти. Ми покриваємо широкий спектр брендів для обслуговування, тому сміливо можете розраховувати на підбір необхідних запчастин або закупівлю та постачання необхідного технічного обладнання.
Крім того, наші фахівці допоможуть Вам, у разі необхідності, провести перепрограмування функціонала та програм під Ваші потреби, оптимально відрегулювати різноманітні програми та процеси (температурний режим, рівні води, тривалість прання та полоскань, швидкості обертань тощо), що дозволить оптимізувати Ваші технологічні процеси та заощадити кошти.

Суть профілактичного обслуговування обладнання для пральні

«Унція профілактики коштує фунта лікування»

Фактично обслуговування - це захист інвестицій компанії з максимальним часом роботи обладнання. У величезній операції із щоденним виробництвом від 5 до 6 тонн білизни, що обробляється, програма профілактичного обслуговування зрештою допомагає уникнути різкого розбиття обладнання. Розумніше брати обладнання для періодичного обслуговування, а не стикатися з проблемами, що призводять до аварійного відключення. Правильне планування програми технічного обслуговування як допомагає у бездоганному щоденному виробництві, а й утримує машину у робочому стані впродовж тривалого періоду. 
  • Зменшити ймовірність виникнення пожеж на сушарках;
  • Визначити проблему та не дозволити їй стати серйозною: обслуговувати та/чи замінювати високопродуктивні деталі, щоб унеможливити «час простою»;
  • Устаткування працює з максимальною продуктивністю для зниження витрат на комунальні послуги та витрати на робочу силу, заощаджуючи Ваш бюджет та забезпечуючи душевний спокій.
  • Реальна допомога у продовженні терміну служби вашого обладнання.
Профілактичне обслуговування раз на місяць складається з ретельного очищення обладнання, перевірки опору двигунів, всіх електричних проводів, кожного з'єднання, де закріплені гайки та болти, парові труби, клапани та датчики, мастило машин та необхідність регулювання тиску. Пам'ятайте – легко забути про регулярне обслуговування; Ми не забуваємо! Сервісне обслуговування рекомендується проводити на основі конкретної періодичності (місяць, квартал, півріччя) залежно від кількості обладнання та ступеня його навантаження. Тарифи на одноразове комплексне сервісне обслуговування одиниці техніки та періодичність обумовлюються індивідуально для кожного підприємства і складають приблизно від 400 до 800 гривень. Деяке обладнання для ремонту можна знайти тут- https://xn----7sbbvggjldtdh8r.in.ua/zhalyuzi-kirovograd-kropivnitskiy
laundry_brands_logo.jpg
© 2022 Laundry Service Україна