Пральні машини

* Машини з паровим нагріванням, при мінімальних інвестиціях, можуть бути перероблені на електричне нагрівання

Промислові пральні машини

Всі власники великих підприємств, як-от заклади громадського харчування та готелі, пральні та хімчистки знайомі з таким процесом, як прання величезної кількості брудної білизни. Тільки професійне пральне обладнання може полегшити цей процес та значно скоротити пов'язані з цим витрати часу. Промислові пральні машини та прасувальні катки (каландри) ефективно та швидко відмивають та висушують весь об'єм білизни різних розмірів (включаючи великі текстильні вироби). Це дозволяє значно підвищити рівень продуктивності та краще організувати роботу підприємства. Крім цього, пральна машина для пральні більш економно витрачає ресурси: воду, засоби для прання та електроенергію. Саме тому їхня постійна експлуатація є більш економною, порівняно дешевою та швидкоокупною. Багато власників ресторанів, готелів та пралень обирають для себе побутову техніку для прання через їхню низьку вартість, проте така ощадливість часто буває оманлива.

Переваги пральної машини для пральні

- Професійні моделі більш ефективні, ніж домашні, оскільки розраховані на прання великих обсягів білизни. Навіть маленькі пральні машини із завантаженням від 7 кг у кілька разів перевищують за продуктивністю пральні машини з побутового сектора з передбачуваним навантаженням 12 кг.
- Конструкція міцна та надійна, що дозволяє експлуатувати машини в кілька змін і призводить до швидкої окупності. Більший ресурс, величезний запас міцності можуть працювати поспіль до 20 годин на добу. При використанні побутової машини з таким навантаженням її термін служби трохи більше як рік. Термін служби промислових машин до 15-25 років. Хоча в середньому насправді навіть найкращі машини найвідоміших марок за такого навантаження працюють 7-10 років. Без капітального ремонту.
- Потужні нагрівальні складові у пральних машинах для пралень дозволяють обладнанню швидше нагрівати воду та її джерело, що скорочує час прання практично від 40 до 60 хв. Це гарантує більшу продуктивність пральні при зниженні супутніх витрат на електроенергію та воду.
- Надання гарантії, сервісне обслуговування та ремонт. На обладнання побутового сегмента, що використовується у промислових масштабах, гарантія виробника не розповсюджується. 

Типові промислові пральні машини

Ми пропонуємо придбати вживані професійні пральні машини для пральні від провідних виробників Європи:

  • Primus, Miele, Continental, Giabau, UniMac, peed Qeen, Viking, Wallgate, Wascomat, https://audit-invest.com.ua/uaDomus, Alliance, Grandimpianti, Electrolux та ін. 
  • Професійні пральні машини з електричним, газовим та паровим нагріванням, бар'єрно-гігієнічні.
  • Різні групи та категорії пральних машин із завантаження: 6-10 кг, 11-19 кг, 20-35 кг, 35 кг та вище. 
  • Машини з паровим нагріванням при мінімальних інвестиціях можуть бути перероблені на електричне нагрівання.

Чому Вам вигідно придбати промислову пральну машину для пральні саме у нас?

  • Ґрунтуючись на особистому досвіді керування пральнею, ми допоможемо підібрати потрібну саме Вам промислову пральну машину. 
  • Придбати вживане промислове обладнання для пральні - це хороший спосіб заощадити до 10 тис. $ на одній одиниці техніки, не зазнавши втрат у продуктивності та якості. 
  • Все імпортоване нами обладнання проходить повну діагностику та тестування. Проводиться заміна основних витратних матеріалів (ремені, підшипники, сальники, запобіжники, ТЕНи ), а також – внутрішнє чищення та змащування вузлів. 
  • Ми пропонуємо найкращі умови гарантійного та негарантійного сервісного обслуговування пральної техніки з індивідуальним підходом. У нас Ви зможете знайти надалі необхідні запасні частини для обладнання. Крім того, з гордістю заявляємо, що наша компанія, єдина в Україні, надає гарантію на все обладнання, що продається нами на час пусконалагоджувальних робіт (1 місяць). 
  • "Laundry service" орієнтована на довгу співпрацю!
© 2022 Laundry Service Україна