laundry-ukraine-min.jpg

Про компанію Laundry Service

Перш ніж почати професійно займатися імпортом обладнання з Європи, наша компанія впродовж шести років займалася і продовжує успішно займатися наданням пральних послуг в Одесі. Ми, як ніхто інший, знаємо потреби клієнта, його побоювання та слабкі місця того чи іншого промислового прального обладнання.

Тому, завдяки нашому досвіду, ми допоможемо підібрати клієнту надійне та ефективне промислове пральне обладнання різних торгових марок за оптимальною вартістю!

Пральня в Україні

Все імпортоване нами обладнання проходить повну діагностику та тестування! Проводиться заміна основних витратних матеріалів (ремені, підшипники, сальники, запобіжники, ТЕНи ), а також – внутрішнє чищення та змащування вузлів.

Крім того, з гордістю заявляємо, що наша компанія, єдина в Україні, надає гарантію на все обладнання, що продається нами на час пусконалагоджувальних робіт (1 місяць), а також надає можливість проведення регулярного сервісного обслуговування та ремонту обладнання нашими спеціалістами на Вашому підприємстві!

Обираючи нас, Ви отримуєте:

  • Надзвичайно конкурентоспроможні ціни на нове комерційне та промислове обладнання для пралень.
  • Можливість заощадити до 10 тис. $ на одній одиниці техніки на купівлі вживаного обладнання для пралень від провідних виробників Європи та світу, не втрачаючи якості та продуктивності.
  • Доставка та супровід з наступною установкою "під ключ" у будь-яке місто та області України або можливість самовивезення зі складу в Одесі. - Постачання всього допоміжного обладнання.
  • Повний "післяпродажний" супровід, що включає гарантійне та негарантійне сервісне обслуговування. Всебічний аналіз та звітність про продуктивність пристрою.
  • Індивідуальні сервісні рішення, які задовольняють ваші потреби щоразу.
  • Широкий асортимент запчастин та аксесуарів для обладнання, що поставляється.
  • Все це підкріплюється внутрішнім відділом обслуговування, який готовий взяти участь в усуненні несправності будь-якої марки та моделі машини.
  • Партнерський підхід з неперевершеним обслуговуванням клієнтів від відданих професіоналів, які мають досвід роботи у вашому секторі - Зміни в замовленій продукції для задоволення потреб клієнтів.
Існує довгий список причин, з яких ви повинні вибрати "Laundry service", але перш за все це тому, що ми дбаємо. Наша місія – підвищити ефективність вашого бізнесу, використовуючи найсучасніші прилади та індивідуальні пакети послуг, які покращують результати та мінімізують час простою.

Ми пропонуємо партнерський підхід із неперевершеним сервісом від відданих професіоналів, які мають досвід роботи у вашому секторі. Завдяки нашим гнучким сервісним рішенням та всебічному аналізу приладів, нашим давнім професійним партнерським відносинам із всесвітньо відомими брендами, все, що ми робимо, призначене для того, щоб дати вам душевний спокій.

Ринок професійного обладнання для хімчистки

Ми використовуємо наш багаторічний досвід, знання та вміння у поєднанні з вашими мріями та амбіціями, щоб гарантувати успіх вашого бізнесу у сфері пральні.

Бажаєте дізнатися більше про те, що "Laundry service" може зробити для вашої організації?
Будь ласка, заповніть контактну форму чи зателефонуйте нам.
Будемо раді співпраці з Вами!
Publish Ukraine
© 2022 Laundry Service Україна