Прасувальні котки - це професійна техніка для прогладжування прямої білизни (наприклад, скатертини, штори, постільна білизна та інші текстильні вироби).
Сам процес полягає в тому, що білизна простягається по барабану, що крутиться, торкаючись жолоба з нагрівальними ТЕНами. Таким чином, прасувальний коток виконує своє основне завдання: прасує білизну. 

Класифікувати можна прасувальні котки за типами:

1. Прасувальні котки з верхньою нагрівальною плитою та барабаном, що крутиться, обшитим жаростійким матеріалом.
2. Прасувальні котки зі сталевим катком, що шліфований та обертається, нагріваючись при цьому зсередини.
Можна помітити, що продуктивність та ефективність котків першого типу трохи поступається представникам другої категорії.
Залежно від вимог до прасувальних котків можна вибрати котки з автоматизованими укладачами або без них. З варіантів конструкції також можливий вибір із поверненням білизни у бік подачі або протилежну.

Прасувальний каландр - це великий професійний прасувальний апарат, що здійснює прасування білизни за допомогою гарячого валу (циліндра). Основні відмінності між моделями полягають у габаритах їх представників та продуктивності, яка вимірюється в кілограмах сухої та випрасуваної білизни (зазвичай це близько 50 кг) чи за швидкістю просування та прасування білизни в метрах за хвилину (в середньому 8 м/м). Самі каландри можуть бути оснащені при цьому від одного до чотирьох валами і є більш досконалою моделлю прасувальних котків.

 

Основні аспекти при виборі прасувального каландра:

1. Чисельність валів. Від кількості валів може залежати швидкість роботи, якість процесу прасування.
2. Метод нагріву. Як і в інших представників професійного обладнання для пральні, у прасувальних каландрів є варіанти електричного, газового та парового нагріву. Варіант парового нагріву вважається найбільш економічно вигідним.
3. Розміри каландра. Можливий вибір від найменших представників із показником ширини 1.5 метра до промислових моделей із шириною 6 м.
4. Спосіб керування. У більшості моделей керування є аналоговим і дозволяє контролювати основні показники роботи. Водночас у нових варіантах зустрічається вбудований мікропроцесор.
5. Покриття циліндра. Вирішального значення не має, але може трохи позначатися на якості прасування: нікелеве покриття трохи краще за рівнем, ніж вал, виконаний з нержавіючої сталі і без покриття.

 

Чому краще замовити вживаний прасувальний коток чи каландр у нас?

- Ґрунтуючись на особистому досвіді керування пральнею, ми допоможемо підібрати потрібну саме Вам професійну техніку для пральні, зорієнтуємо в основних варіаціях прасувальних котків та каландрів та їх відмінностях.
- Придбати вживане промислове обладнання для пральні - це хороший спосіб заощадити до 10 тис. $ на одній одиниці техніки, не зазнавши втрат у продуктивності та якості. Ми прийшли до цього, ґрунтуючись на власному досвіді та хочемо допомогти Вам із найбільш вигідними вкладеннями.
- Все імпортоване нами обладнання проходить повну діагностику та тестування. Проводиться заміна основних витратних матеріалів (ремені, підшипники, сальники, запобіжники, ТЕНи), а також – внутрішнє чищення та змащування вузлів.
- Ми пропонуємо найкращі умови гарантійного та негарантійного сервісного обслуговування пральної техніки з індивідуальним підходом. У нас Ви зможете знайти надалі необхідні запасні частини для обладнання. Крім того, з гордістю заявляємо, що наша компанія, єдина в Україні, надає гарантію на все обладнання, що продається нами на час пусконалагоджувальних робіт (1 місяць).
- Також ви можете замовити жалюзі в Харкові - https://jaluzi-svetloff.com.ua/jaluzi-kharkov
- "Laundry service" орієнтована на тривалу співпрацю!

© 2022 Laundry Service Україна